Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: never
km: កុំ​

en: no
km: ទេ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Count
km: រាប់

en: About
km: អំពី
