Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: None
ml: ഇല്ല

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: Field name
ml: ഫീല്ഡിന്റെ പേര്

en: Average
ml: ശരാശരി
