Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Closed
ru: Закрыто

en: yes
ru: да

en: None
ru: Нет

en: Default
ru: По умолчанию

en: Open
ru: Открыть

en: never
ru: никогда

en: no
ru: нет

en: Voting
ru: Голосование

en: Field name
ru: Имя поля

en: Average
ru: В среднем

en: Count
ru: Количество

en: About
ru: Информация

en: Like
ru: Нравится

en: Poor
ru: Плохо

en: Styles
ru: Стили

en: Anonymous vote rollover
ru: Промежуток времени для анонимных голосов

en: Your vote
ru: Ваш голос
