Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: None
sl: Brez

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: never
sl: nikoli

en: Field name
sl: Ime polja

en: Count
sl: Število

en: About
sl: O modulu
