Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Closed
et: Suletud

en: yes
et: jah

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Open
et: Avatud

en: never
et: mitte kunagi

en: no
et: ei

en: Good
et: Hea

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist

en: Styles
et: Stiilid
