Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Closed
hi: बंद

en: yes
hi: हां

en: None
hi: कोई नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Open
hi: खुला

en: never
hi: कभी नहीं

en: no
hi: नहीं

en: Good
hi: उत्तम

en: Field name
hi: फील्ड का नाम

en: Average
hi: औसत

en: Count
hi: गुणांक

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में
