Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: yes
hr: da

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Open
hr: Otvoreno

en: never
hr: nikada

en: no
hr: ne

en: Good
hr: Dobra

en: Voting
hr: Glasovanje

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: About
hr: Opis

en: Styles
hr: Stilovi
