Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Closed
ja: クローズド

en: yes
ja: はい

en: None
ja: なし

en: Default
ja: デフォルト

en: Open
ja: オープン

en: never
ja: なし

en: no
ja: いいえ

en: Good
ja: 良い

en: Voting
ja: 投票

en: Field name
ja: フィールド名

en: Average
ja: 平均

en: Count
ja: カウント

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Installed
ja: インストール済み

en: About
ja: アバウト

en: Poor
ja: プア

en: Styles
ja: スタイル
