Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: yes
ps: هو

en: None
ps: هېڅ يو

en: Default
ps: تلواله

en: never
ps: هيڅکله

en: no
ps: نه

en: Count
ps: شمیر

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه

en: Styles
ps: ډولونه
