Votingapi Widgets (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Closed
sk: Uzavreté

en: yes
sk: áno

en: None
sk: Žiadne

en: Default
sk: Predvolené

en: Open
sk: Otvorené

en: never
sk: nikdy

en: no
sk: nie

en: Good
sk: Dobré

en: Voting
sk: Hlasovanie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Average
sk: Priemer

en: Count
sk: Počet

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Poor
sk: Slabé

en: Styles
sk: Štýly
