Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Closed
bn: বন্ধ

en: yes
bn: হ্যাঁ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Good
bn: ভাল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
