Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Closed
he: סגור

en: yes
he: סוגים

en: None
he: ללא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: no
he: לא

en: Good
he: טוב

en: Voting
he: הצבעה

en: Never
he: אף פעם

en: Field name
he: שם שדה

en: Average
he: ממוצע

en: Count
he: כמות

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Immediately
he: מיידית

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Poor
he: עלוב

en: Styles
he: סגנונות
