Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: About
my: အကြောင်း
