Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Closed
pt: Encerrada

en: yes
pt: sim

en: None
pt: Nenhum

en: Default
pt: Por defeito

en: Open
pt: Abrir

en: no
pt: não

en: Good
pt: Bom

en: Voting
pt: Votação

en: Never
pt: Nunca

en: Field name
pt: Nome do campo

en: Average
pt: Média

en: Count
pt: Contagem

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Immediately
pt: Imediatamente

en: Installed
pt: Instalado

en: About
pt: Sobre

en: Poor
pt: Fraco

en: Styles
pt: Estilos

en: Readonly
pt: Apenas de leitura
