Voting API Widgets (8.x-1.0-alpha7) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: yes
sv: ja

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: no
sv: nej

en: Good
sv: Bra

en: Voting
sv: Röstning

en: Never
sv: Aldrig

en: Field name
sv: Fältnamn

en: Average
sv: Genomsnitt

en: Count
sv: Antal

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Immediately
sv: Direkt

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om

en: Like
sv: Gilla

en: Styles
sv: Stilmallar

en: Anonymous vote rollover
sv: Anonym röstupprepning
