Virtual Patient (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Image
ca: Imatge

en: Parent
ca: Pare

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Paths
ca: Camins

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Score
ca: Puntuació

en: Published
ca: Publicat

en: Example
ca: Exemple

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Root
ca: Arrel

en: Changed
ca: Canviat

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Preview image
ca: Previsualitza la imatge

en: Add translation
ca: Afegeix una traducció

en: Published status
ca: Estat de publicació
