Virtual Patient (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Parent
ro: Părinte

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: User
ro: Utilizator

en: Options
ro: Opțiuni

en: Created
ro: Creat

en: Score
ro: Scor

en: Published
ro: Publicat

en: Example
ro: Exemplu

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Root
ro: Rădăcină

en: Changed
ro: Schimbat

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Subtitle
ro: Subtitlu

en: Preview image
ro: Previzualizare imagine

en: Create new
ro: Creează unul nou

en: Add translation
ro: Adaugă traducere

en: Published status
ro: Statusul publicat
