Virtual Patient (1.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (32 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Paths
sk: Cesty

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Score
sk: Skóre

en: Published
sk: Zverejnené

en: Example
sk: Príklad

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.

en: Add translation
sk: Pridať preklad

en: Published status
sk: Stav zverejnenia
