Virtual Patient (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Image
af: Beeld

en: Parent
af: Voorganger

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Score
af: Punt

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored on
af: Geskep op

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Subtitle
af: Subtitel
