Virtual Patient (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (28 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Score
az: Hesab

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Preview image
az: Şəklin önizləməsi

en: Published status
az: Dərc statusu
