Virtual Patient (1.0.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (30 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Paths
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Root
bo: རྩ་བ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Create new
bo: གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ།
