Virtual Patient (1.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: User
mg: Mpampiasa
