Views Reference Field Suite (1.0.1-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Display
vi: Hiển thị

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Exposed Filters
vi: Các bộ lọc tự chọn

en: Or
vi: Hoặc

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: And
vi: Và
