Views Reference Field Suite (1.0.4-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Display
lv: Ekrāns

en: Options
lv: Iespējas

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filters
lv: Filtri

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Or
lv: Vai

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: And
lv: Un
