Views Reference Field Suite (1.0.4-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Display
sv: Visa

en: Options
sv: Alternativ

en: Custom
sv: Anpassad

en: Filters
sv: Filter

en: Exposed Filters
sv: Exponerade filter

en: Or
sv: Eller

en: - Select -
sv: - Välj -

en: And
sv: och
