Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Options
da: Valg

en: Custom
da: Tilpasset

en: Filters
da: Filtre

en: Exposed Filters
da: Blotlagte filtre

en: Or
da: Eller

en: - Select -
da: - Vælg -

en: And
da: Og
