Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Display
fr: Affichage

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Filters
fr: Filtres

en: Exposed Filters
fr: Filtres exposés

en: Or
fr: Ou

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: And
fr: Et
