Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Display
is: Sýna

en: Options
is: Möguleikar

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filters
is: Síur

en: - Select -
is: - Velja -

en: And
is: Og
