Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Display
fa: نمایش

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Custom
fa: سفارشی

en: Filters
fa: صافیها

en: Exposed Filters
fa: صافیهای نمایش داده شده

en: Or
fa: یا

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: And
fa: و
