Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Display
tr: Gösterim

en: Options
tr: Seçenekler

en: Custom
tr: Özel

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Exposed Filters
tr: Kullanıcıya açık Süzgeçler

en: Or
tr: Veya

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: And
tr: Ve
