Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Display
ca: Visualització

en: Options
ca: Opcions

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filters
ca: Filtres

en: Exposed Filters
ca: Filtres Exposats

en: Or
ca: O

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: And
ca: I
