Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Options
el: Επιλογές

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Exposed Filters
el: Εκτεθειμένα Φίλτρα

en: Or
el: Ή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
