Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Display
es: Presentación

en: Options
es: Opciones

en: Custom
es: Personalizado

en: Filters
es: Filtros

en: Exposed Filters
es: Filtros expuestos

en: Or
es: O

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: And
es: Y
