Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Display
gl: Visualización

en: Options
gl: Opcións

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filters
gl: Filtros

en: Exposed Filters
gl: Filtros expostos

en: Or
gl: Ou

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: And
gl: E
