Views Reference Field Suite (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Display
he: תצוגה

en: Options
he: אפשרויות

en: Custom
he: מותאם

en: Filters
he: מסננים

en: Exposed Filters
he: מסננים חשופים

en: Or
he: או

en: - Select -
he: - בחירה -

en: And
he: וגם
