Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Top
bo: འགོ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Left
bo: གཡོན

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ
