Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Default
cy: Diofyn

en: Open
cy: Ar agor

en: Close
cy: Yn agos

en: Collapsed
cy: Wedi cwympo
