Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: ID
eo: Identigilo
