Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Delete
es: Eliminar

en: Content
es: Contenido

en: Development
es: Desarrollo

en: Center
es: Centrado

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Open
es: Abierta

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: text
es: texto

en: Close
es: Cerrar

en: Collapsed
es: Plegada

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: html
es: HTML

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Collapse
es: Plegar

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
