Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Content
gl: Contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Center
gl: Centrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: text
gl: texto

en: Close
gl: Pechar

en: Collapsed
gl: Contraida

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Collapse
gl: Pregar
