Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Development
gu: વિકાસ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Close
gu: બંધ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
