Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Center
he: מרכז

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Open
he: פתוח

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: text
he: טקסט

en: Close
he: סגירה

en: Collapsed
he: מכווץ

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Collapse
he: כיווץ
