Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: സഫിക്സ്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Open
ml: തുറക്കുക
