Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Development
nn: Utvikling

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Close
nn: Lukk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
