Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Development
ru: Разработка

en: Center
ru: Центр

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Open
ru: Открыть

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: text
ru: текст

en: Close
ru: Закрыть

en: Collapsed
ru: Свернуто

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Collapse
ru: Свернуть
