Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: text
ug: تېكىست

en: Close
ug: يېپىش

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش
