Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Development
uk: Розробка

en: Center
uk: По центру

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Open
uk: Відкрито

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: text
uk: текст

en: Close
uk: Закрити

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Collapse
uk: Згорнути

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
