Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Development
am: ልማት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Close
am: ዝጋ
