Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Development
be: Распрацоўка

en: Center
be: Цэнтр

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Open
be: Адкрыць

en: Top
be: Верх

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Bottom
be: Знізу

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Collapse
be: Згарнуць
