Vsauce Sticky Popup (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Center
el: Κέντρο

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Open
el: Ανοιχτά

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: text
el: κείμενο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Collapse
el: Σύμπτυξη
